Zadaj pytanie Uwagi i opinie

www.lawp.eu

 
Ta strona używa plików Cookies - brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z tej technologii
 
 
Strona główna | Polityka prywatności i plików Cookies | Mapa strony | Słowniczek pojęć | Pracownicy LAWP | RSS | Pomoc
 

Pracownicy LAWP

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

ul. Wojciechowska 9a, 20-704 Lublin

tel. 81 46 23 800, faks 81 46 23 840

adres e-mail: lawp@lawp.eu, lawp@lubelskie.pl

strona WWW: www.lawp.eu (alternatywnie www.lawp.lubelskie.pl)

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 11 Dyrektor Marceli Niezgoda 81 46 23 800 marceli.niezgoda@lawp.eu
13 Z-ca Dyr. Radosław Tkaczyk 81 46 23 800 radoslaw.tkaczyk@lawp.eu
14 Z-ca Dyr. Joanna Pastuszuk 81 46 23 800 joanna.pastuszuk@lawp.eu
16

Sekretariat

 

Dominika Kułak

Dagmara Kwiatkowska

Agata Wiater

81 46 23 800

lawp@lawp.eu

lawp@lubelskie.pl

dominika.kulak@lawp.eu

dagmara.kwiatkowska@lawp.eu

agata.wiater@lawp.eu

Oddział administracyjno-kadrowy Oddział odwołań
Oddział finansowy Oddział realizacji projektów
Oddział Instrumentów Finansowych i Sprawozdawczości Punkt informacyjny
Oddział komunikacji RPO Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego
Oddział kontroli Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych
Oddział oceny projektów Wieloosobowe stanowisko radców prawnych

Oddział administracyjno-kadrowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 44

kierownik Monika Kwiatkowska

81 46 23 837

monika.kwiatkowska@lawp.eu

43

Agnieszka Simbor

Agnieszka Tryka

81 46 23 824

agnieszka.simbor@lawp.eu

agnieszka.tryka@lawp.eu

43

Agata Skóra-Szponar - archiwum

81 46 23 824

agata.skora-szponar@lawp.eu

42

Katarzyna Czyż-Brzuszkiewicz

- zamówienia publiczne

- szkolenia

 

81 46 23 813

81 46 23 811

katarzyna.czyz-brzuszkiewicz@lawp.eu

41

Dawid Hryciuk - informatyk

Dominik Nagajek - informatyk

Cezary Szymański - informatyk

Szymon Sułkowski

 

81 46 23 888

 

81 46 23 821

dawid.hryciuk@lawp.eu

dominik.nagajek@lawp.eu

cezary.szymanski@lawp.eu

szymon.sulkowski@lawp.eu

Oddział finansowy

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 46

gł. księgowa Bogumiła Czechowska

81 46 23 838

bogumila.czechowska@lawp.eu

45

Tomasz Błasik

Anna Lisiak

Paulina Rola-Niezabitowska

81 46 23 815

tomasz.blasik@lawp.eu

anna.lisiak@lawp.eu

paulina.rola-niezabitowska@lawp.eu

Oddział Instrumentów Finansowych i Sprawozdawczości

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 36

p.o. kierownika Tomasz Stefański

81 46 23 846

tomasz.stefanski@lawp.eu

33

Sławomir Czerwiński

Agnieszka Gogacz-Iwaniak

Katarzyna Jedynak-Pukas

81 46 23 806

slawomir.czerwinski@lawp.eu

agnieszka.gogacz-iwaniak@lawp.eu

katarzyna.jedynak-pukas@lawp.eu

35

Monika Kwiatkowska

Monika Szkutnik

81 46 23 810

monika.mazur@lawp.eu

monika.szkutnik@lawp.eu

Oddział komunikacji RPO

adres e-mail: promocja.lawp@lubelskie.pl

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 07B

kierownik Dorota Babska

81 46 23 816

dorota.babska@lawp.eu

07

Sylwia Szczesna

81 46 23 844

sylwia.szczesna@lawp.eu

Punkt informacyjny

tel. 81 46 23 812, 81 46 23 831

adres e-mail: info.lawp@lubelskie.pl

poniedziałek - piątek od 7:30 do 15:30

przy ziemie (-1) 06

Norbert Kisiel

Katarzyna Romanek

81 46 23 812

81 46 23 831

norbert.kisiel@lawp.eu

katarzyna.romanek@lawp.eu

Oddział kontroli

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
przy ziemie (-1) 10

p.o. kierownika Grzegorz Matejak

81 46 23 814

grzegorz.matejak@lawp.eu

04

Anna Czapska

Bożena Głębocka

Waldemar Suchora

81 46 23 853

anna.czapska@lawp.eu

bozena.glebocka@lawp.eu

waldemar.suchora@lawp.eu

05

Agata Babisz

Tomasz Juszka

Tomasz Makarczuk

Barbara Mandziuk-Szymańska

Jan Misztal

Wojciech Nagengast

Edyta Orzechowska

Anna Rożek-Manaj

Małgorzata Szydłowska

Przemysław Śmiech

Paweł Włodarczyk

81 46 23 833

81 46 23 843

agata.babisz@lawp.eu

tomasz.juszka@lawp.eu

tomasz.makarczuk@lawp.eu

barbara.mandziuk@lawp.eu

jan.misztal@lawp.eu

wojciech.nagengast@lawp.eu

edyta.orzechowska@lawp.eu

anna.rozek-manaj@lawp.eu

malgorzata.szydlowska@lawp.eu

przemyslaw.smiech@lawp.eu

pawel.wlodarczyk@lawp.eu

Oddział oceny projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 19

kierownik
Małgorzata Strukowska-Marcola

81 46 23 826

malgorzata.strukowska-marcola@lawp.eu

17

Wojciech Jakubowski

Michał Mazurek

81 46 23 830

wojciech.jakubowski@lawp.eu

michal.mazurek@lawp.eu

18

Monika Czuba-Kmieć

Rafał Górski

Katarzyna Mazurek

Elżbieta Wojtyła

81 46 23 832

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

rafal.gorski@lawp.eu

katarzyna.mazurek@lawp.eu

elzbieta.wojtyla@lawp.eu

20

Agnieszka Gonder

Małgorzata Kalicka

Agnieszka Tobiasz

81 46 23 825

agnieszka.gonder@lawp.eu

malgorzata.kalicka@lawp.eu

agnieszka.tobiasz@lawp.eu

21

Grzegorz Wałach

Radosław Wąsik

81 46 23 836

grzegorz.walach@lawp.eu

radoslaw.wasik@lawp.eu

22

Mariusz Gutek

Damian Ślusarczyk

81 46 23 828

mariusz.gutek@lawp.eu

damian.slusarczyk@lawp.eu

23

Magdalena Dąbek

Sylwia Leszczyńska

81 46 23 829

magdalena.dabek@lawp.eu

sylwia.leszczynska@lawp.eu

24

Katarzyna Kuszpit

Łukasz Łojko

Joanna Matys

Michał Mysłowski

81 46 23 827

katarzyna.kuszpit@lawp.eu

lukasz.lojko@lawp.eu

joanna.matys@lawp.eu

michal.myslowski@lawp.eu

25

Kamil Kowalczyk

Izabela Sobczak

Jowita Sosińska

Magdalena Warchoł

81 46 23 808

kamil.kowalczyk@lawp.eu

izabela.sobczak@lawp.eu

jowita.sosinska@lawp.eu

magdalena.warchol@lawp.eu

47

Ilona Majewska

Artur Mazurek

Tomasz Pryszczepa

81 46 23 855

ilona.majewska@lawp.eu

artur.mazurek@lawp.eu

tomasz.pryszczepa@lawp.eu

Oddział Odwołań

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
parter 10a

p.o. kierownika Agnieszka Rybak

81 46 23 818

agnieszka.rybak@lawp.eu

10a

Piotr Dobijas

Marcin Magdziarz

Aleksandra Rączkowska

81 46 23 818

piotr.dobijas@lawp.eu

marcin.magdziarz@lawp.eu

aleksandra.raczkowska@lawp.eu

Oddział realizacji projektów

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 39

p.o. kierownika Urszula Bodak

81 46 23 804

urszula.bodak@lawp.eu

23

Krzysztof Żarnowski

81 46 23 829

krzysztof.zarnowski@lawp.eu

27

Rafał Gutowski

Bartłomiej Kaproń

Marta Maruszak

81 46 23 834

rafal.gutowski@lawp.eu

bartlomiej.kapron@lawp.eu

marta.maruszak@lawp.eu

28

Marlena Bartoszczyk

Ilona Jerzyna-Blonka

Dorota Misztal

Dominika Tkaczyk

81 46 23 803

marlena.bartoszczyk@lawp.eu

ilona.jerzyna-blonka@lawp.eu

dorota.misztal@lawp.eu

dominika.tkaczyk@lawp.eu

29

Agnieszka Wilczyńska

Anna Wrona

81 46 23 809

agnieszka.wilczynska@lawp.eu

anna.wrona@lawp.eu

30

Dorota Koncewicz

Małgorzata Petrusewicz

81 46 23 801

dorota.koncewicz@lawp.eu

malgorzata.petrusewicz@lawp.eu

32

Emilia Wieczorek

81 46 23 847

emilia.wieczorek@lawp.eu

34

Renata Lipnicka

Beata Szacoń

81 46 23 805

renata.lipnicka@lawp.eu

beata.szacon@lawp.eu

37

Paweł Harasim

Magdalena Marek

Patrycja Sobczak

81 46 23 835

pawel.harasim@lawp.eu

magdalena.marek@lawp.eu

patrycja.sobczak@lawp.eu

38

Elżbieta Kozłowska

Dorota Krawczyk

Daniel Świacki

81 46 23 807

elzbieta.kozlowska@lawp.eu

dorota.krawczyk@lawp.eu

daniel.swiacki@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Agnieszka Laskowska

81 46 23 817

agnieszka.laskowska@lawp.eu

Samodzielne stanowisko ds. koordynacji i wdrażania prac systemowych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 18

Monika Czuba-Kmieć

81 46 23 832

monika.czuba-kmiec@lawp.eu

Wieloosobowe stanowisko radców prawnych

Piętro Pokój Osoby Telefon Adres poczty elektronicznej
IV piętro 40

Agnieszka Rybak

Beata Bodejko-Mazur

Ewa Seyffert

Mateusz Tryka

81 46 23 817

agnieszka.rybak@lawp.eu

beata.bodejko-mazur@lawp.eu

ewa.seyffert@lawp.eu

mateusz.tryka@lawp.eu